NAŠE SLUŽBY

CO NABÍZÍME OBCHODNÍM PARTNERŮM?

Hlavním úkolem naší společnosti je profesionální reklama, propagace a distribuce či prodej výrobků, marketingové poradenství a odborné školení.

Jsme obchodním týmem, který se může pyšnit dlouholetou stabilitou na českém trhu.

V Hradci Králové působíme již od roku 2008 a svou působnost jsme rozšířili i na další města a kraje. 

Velmi stabilní a úspěšná je naše pobočka v Praze Kbely. Rádi Vás přivítáme rovněž v našich nových prostorech na Praze 2.

V současné době se chystáme ještě více expandovat a své pole působnosti posunout do dalších měst a zemí.

Svým obchodním partnerům zajišťujeme promo na vysoké úrovni přímo v obchodních centrech, nákupních galeriích, na veletrzích a výstavách a místech s velkou kumulací zákazníků. Na všech těchto místech se naši zákazníci s produkty seznamují osobně. Naše odborně vyškolené hostesky a promotéři zákazníka příjemně provedou seznámením s novým produktem, poskytnou doporučení, případně pomohou s jeho nákupem.

Díky týmu, který je denně vzděláván v oblasti komunikace a reprezentování výrobků, máme již širokou škálu stálých zákazníků. Práci se zákazníky si velmi ceníme. Různorodost lidí nám připomíná, jak důležitá je kreativita a osobní přístup. Dobře víme, že pouze zákazník, který je spokojen s naším přístupem, má možnost oblíbit si nejen  obchodního zástupce, ale i produkt samotný. Proto klademe důraz na profesionální přístup, perfektní úpravu zevnějšku, dodržování stanoveného dresscode a především na vystupování našich reprezentantů i celého pracovního prostředí.