O NÁS

INSOLANCE


Seznamte se s námi! Počátky společnosti INSOLANCE se tvořily již od roku 2008.

Mateřská kancelář naší společnosti sídlí v Hradci Králové, nicméně naše další dvě pobočky naleznete také v Praze. Tyto tři pobočky v současné době zajišťují reklamu, promo a distribuci svěřených produktů pro celou Českou republiku.

Naším hlavním úkolem je budování dobrého jména značky všech našich obchodních partnerů, a to vše s citlivým přístupem, profesionalitou a bez nátlaku na zákazníky. 

Náš obchodní tým žije svým vlastním životem. Neznáme slovo nuda a vše, co nás potkává, přijímáme jako výzvu. Rádi společně plánujeme rozvoj celé naší společnosti a naplnění cílů našich obchodních partnerů. U každého z našich kolegů naleznete profesionalitu, cílevědomost, soužití s firemními hodnotami a cíli. V našich spolupracovnících probouzíme především kreativitu. Víme, že nejšťastnější člověk je ten, kterého práce baví! Díky firemním školením vzděláváme náš tým v oblasti komunikace se zákazníky, v marketingu a také v etiketě.

Zakládáme si na vysoké úrovni prezentace produktů a kontaktu s klienty.

Pyšníme se také možností velmi zajímavého kariérního růstu pro ambiciózní kolegy a zajištěním všeho potřebného pro rozvoj jejich vlastního podnikání.

 


PhDr. Sabina Vepřeková

Obchodní ředitel společnosti

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti marketingu a reklamy, jimž se věnuje již od roku 2008, se v roce 2016 rozhodla založit společnost INSOLANCE, jež buduje pomyslný most mezi výrobcem a konečným zákazníkem.

Cílem jejího snažení je vždy naplnit očekávání obchodních partnerů a vytvořit inspirativní prostředí pro zaměstnance společnosti s důrazem na osobní přístup, loajalitu a profesionalitu.


Bc. Adéla Fialová

Oblastní ředitel Praha


Tereza Hunalová, DiS.

Oblastní ředitel Praha